Domowa Porażka z Supraślanką Supraśl

Pogranicze w dniu wczorajszym na własnym boisku podejmowało Supraślankę Supraśl. Mecz rozgrywany był przy mocnym wietrze, z którym lepiej poradzili zawodnicy gości, bo już w 7 min. po samobójczym trafieniu jednego z obrońców Pogranicza objęli prowadzenie w meczu. W kolejnych minutach zespół z Kuźnicy dążył do wyrównania. Niestety po stracie piłki przez obrońcę gospodarzy na własnej połowie boiska, Supraślanka przeprowadziła skuteczna kontrę podwyższając wynik spotkania. W pierwszej połowie swoje sytuacje do strzelenia bramki mieli też gospodarze, lecz zawodziła skuteczność lub dobrze interweniował bramkarz Supraślanki. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. Po zmianie stron zespół z Kuźnicy grał z wiatrem i liczył na strzelenie bramki kontaktowej. Niestety już w 47 min. po błędzie jednego z obrońców Pogranicza, goście przeprowadzają kolejny kontratak strzelając trzecią bramkę. Gospodarzom nie pozostało nic innego jak szukać bramki kontaktowej, po której ,,wrócili by do meczu’’. W 70 min. faulowany w polu karnym został zawodnik Pogranicza po czym sędzia dyktuje rzut karny, którego na bramkę zamienia Śliwa Ł. Od tego momentu Pogranicze ruszyło jeszcze mocniej do odrabiania strat, czego efektem była bramka na 2:3, po samobójczym trafieniu jednego z zawodników Supraślanki. Do końca spotkania gospodarze dążyli do strzelenia bramki dającej remis, natomiast goście skutecznie bronili. W 93 min. meczu zespół z Supraśla przeprowadził kolejny kontratak po którym jeden z obrońców Pogranicza wybił ręką piłkę zmierzającą do bramki. Za powyższe zagranie zawodnik z Kuźnicy otrzymał czerwona kartkę a sędzia wskazał na 11 metr. Rzut karny skutecznie wykorzystał zawodnik gości, po czym sędzia zakończył spotkanie.