Mecz w 18 kolejce z KS Studzianki o,, 6 punktów''

Mecz w 18 kolejce  z KS Studzianki o,, 6 punktów''

W sobotę 30.04.2016 w Studziankach o godz 11.00 odbędzie się mecz w ramach rozgrywek PZPN  podlaskiej klasy okręgowej gr II.

Rewanżowe spotkanie z KS Studzianki będzie meczem o,, 6 punktów''( w rundzie jesiennej wynik 1-1)

Pogranicze Kuźnica zdobyło w rundzie wiosennej :5 punktów w bramkach 7-8.

KS Studzianki w rundzie wiosennej  zdobyły :1 punkt w bramkach 4-9.

Statystyki są wyraźnie po stronie Pogranicze, które z meczu na mecz  pokazuje, że można  strzelać dużo bramek. Niemniej jednak  mecze pomiędzy Pograniczem Kuźnica a KS Studzianki są zawsze bardzo zacięte.

Czy na małym i wąskim boisku w Studziankach Pogranicze wywalczy 3 punkty i będzie się pięło w górę tabeli???

Mecze w 18 kolejce pomiędzy drużynami z dolnej części tabeli będą spotkaniami o 6 punktów.  Zespoły od miejsca 6 do 13 dzieli różnica tylko 10 punktów. Nawet ostatnia Skra Wizna zajmująca 14 miejsce nie powiedziała ostatniego słowa. Zdobyła w rundzie rewanżowej aż 7 punktów. Liga jest ciekawa i sobotnia kolejka pokaże, które drużyny podtrzymają dobre passy z poprzednich meczów.

Supraślanka Supraśl - BKS Jagiellonia Białystok 30 kwietnia, 14:00
Podlasiak Knyszyn - Narew Choroszcz 30 kwietnia, 15:00