Pogranicze Kuźnica- GKS Stawiski=1-0

W środę 31.05.2017 r w Kuźnicy przy Kościuszki odbył się mecz pomiędzy Pograniczem Kuźnica i GKS Stawiski. Była to zaległa 18 kolejka klasy okręgowej grupy II PZPN. W pierwszym terminie goście nie dojechali, tłumacząc się zepsuciem autobusu. Po bramce Pawła Szody w 80 minucie Pogranicze Kuźnica odniosło zwycięstwo w arcyważnym meczu. GKS Stawiski stworzył ciekawy zespół, który wypracował sobie  kilka sytuacji do strzelenia gola. Jednak to Pogranicze pokazało mądrą i konsekwentna grę do końca strzelając w końcówce meczu bramkę. Drużyna ze Stawisk w sezonie 2016/2017  nie potrafiła strzelić dla naszego zespołu w dwumeczu żadnej bramki.Zwycięstwo przesunęło zespół Pogranicza na 7 miejsce w tabeli, które daje utrzymanie w okręgówce. Tabela bardzo się spłaszczyła i każdy punkt może decydować o utrzymaniu w klasie okręgowej.

Już w najbliższą sobotę 03.06.2017 o godz 17.00 przy Kościuszki Pogranicze Kuźnica rozegra kolejny, bardzo ważny mecz. Do naszej miejscowości przyjedzie Pomorzanka Sejny, która jest przed nami w tabeli- na 6 pozycji .Mecz ten dla zespołu Pogranicza trzeba traktować jak za 6 punktów. Zapraszamy wszystkich do kibicowania.