Remis w lidze przed jutrzejszym meczem w Pucharze Polski z Sokołem Sokółka

W sobotę 26.08.2017 w Szudziałowie rozegrana została I kolejka podlaskiej  klasy A gr III w której Sudovia Szudziałowo podejmowała Pogranicze Kuźnica. Mecz zakończył się remisem 2-2. Pierwszy zdobyty punkt w lidze po bramkach dla naszego zespołu Bartosza Bobowika i Andrzeja Ardziewicza trzeba uszanować, ponieważ do 81 minuty Pogranicze przegrywało 1-0 . Ambitna gra do samego końca i przeprowadzone dobre zmiany w ustawieniu pozwoliły na wyrównanie i  wyjście na prowadzenie. Po błędzie w  92 minucie i dekoncentracji całego zespołu Sudovia doprowadziłą do wyrównania. Środowy mecz pucharowy z Sokołem Sokółka, który zostanie rozegrany  w Kuźnicy o godz 17.00 zapowiada się bardzo ciekawie. Pogranicze ma szeroką, młoda kadrę i każda drużyna,  nawet z wyższej klasy rozgrywkowej musi się z nią liczyć. https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/sudovia-szudzialowo,pogranicze-kuznica,1672283.html