Remis z wiceliderem na otwarcie rundy rewanżowej

W dniu dzisiejszym na stadionie w Kuźnicy przy ul. Kościuszki, Pogranicze Kuźnica podejmowało wicelidera rozgrywek Podlaskiej Klasy Okręgowej Seniorów gr. II Pomorzankę Sejny. Obydwa zespoły chciały wejść jak najlepiej na otwarcie rundy rewanżowej i zagrać o pełną pulę. Wiadomo że obydwa zespoły mają odmienne cele na zakończenie sezonu. Pomorzanka Sejny walczy o udział w barażach, które dadzą im szanse powrotu do IV ligi, natomiast drużyna Pogranicza o utrzymanie w KOS. Mecz od początku nerwowo zaczęła drużyna z Kuźnicy, gdzie inicjatywę przejęli goście z Sejn. Od 15 minuty mecz się wyrównał i pierwsza połowa skończyła się wynikiem bezbramkowym. Na drugą połowę obydwie drużyny wyszły z nastawieniem zdobycia kompletu punktów. W 60 min. Pogranicze wyszło na prowadzenie, które dał Tochwin R. strzałem z 17m. Po stracie bramki Pomorzanka ruszyła do odrabiania strat. Natomiast to Pogranicze miało kolejne sytuacje do podwyższenia wyniku. W 71 min. goście przeprowadzili kontrę, po której doprowadzili do wyrównania. Do końca meczu obydwa zespoły walczyły o pełną pulę stwarzając kolejne sytuacje do strzelenia bramki. Mecz zakończył się wynikiem remisowy.