Sparing Pogranicze Kuźnica- Jasion jasionówka zostanie rozegrany już w najblizszą niedzielę 13.03.2016 r o godz 12.00 na sztucznej nawierzchni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, przy ul. Mariańskiej 31.

Po wygraniu turnieju o Puchar Starosty Sokólskiego Pogranicze rozegra kolejny sparing tym razem z Jasionem Jasionówka. Jasion Jasionówka to drużyna występująca w podlaskiej klasie okręgowej gr II i zajmująca po rundzie jesiennej wysokie 3 miejsce http://pogranicze.futbolowo.pl/tabela-1

Warto przypomnieć wygraną Pogranicza z Jasionem 1-0  w poprzedniej rundzie (  bramka Przemysław Popławski). Drużyna z Jasionówki to mocny przeciwnik z młodymi graczami w składzie i znanym trenerem Leszkiem Zawadzkim. Strzelają dużo bramek w lidze zdobyli ich 28 , tracąc zaledwie 14.

Niemniej jednak po odmłodzeniu składu przez Pogranicze Kuźnica(średnia wieku  niecałe 24 lata w meczu finałowym z Sokołem 1946) czeka nas bardzo ciekawe spotkanie, dlatego wszystkich zapraszamy na mecz, który zostanie rozegrany 13.03.2016 o godz 12.00 na sztucznej nawierzchni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, przy ul. Mariańskiej 31.

Sparingi Jasiona przed rundą rewanżową:

Piast Białystok - Jasion Jasionówka 3:1 (1:1)
Bramki: Wojno, Jabłonka, Czarnowski - Jaromiński 30

Jasion Jasionówka - Promień Mońki 3:3 (1:0)
Bramki: Jaromiński P., Zawadzki, Wojciechowski - Kolendo, Gosko, Odyjewski