Sparing z Gryfem Gródek zostanie rozegrany 27.02.2016 o godz 16.00 na sztucznej nawierzchni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, przy ul. Mariańskiej 31.

Kolejny sparing Pogranicze Kuźnica rozegra z Gryfem Gródek.  Gryf Gródek to drużyna występująca w podlaskiej klasie okręgowej gr I zajmująca po rundzie jesiennej 10 miejsce http://podlaskizpn.org/index.php?action=schedule&league=3

Tak się złożyło że Gryf i Pogranicze zajmują te same miejsca tylko że w dwóch różnych grupach.  Dlatego będzie to ciekawy sparing który  może udowodnić która grupa okręgowa  jest silniejsza.Drużyna z Gródka w dotychczasowych meczach kontrolnych  ma bilans 1 zwycięstwo i 1 porażka. Bilans bramek 4-4.

LZS Narewka - Gryf-Czarni Gródek 2:4 (1:3)
Bramki: Lasota 20, 90 - Treska A. 23, 34, Artemiuk 39, Murach 62

UM Krynki - Gryf-Czarni Gródek 2:0
Bramki: Griń, Jurczenia

Pogranicze Kuźnica bilans 2 porażki, 0 zwycięstw, bramki 0-3

Trzeci sparing pokaże czy Pogranicze wygra ,strzeli bramkę, czy znowu ją straci. Będzie to  interesujące spotkanie dlatego wszystkich zapraszamy na mecz, który zostanie rozegrany 27.02.2016 o godz 16.00 na sztucznej nawierzchni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, przy ul. Mariańskiej 31.