Sudovia Szudziałowo pokonana!! Hat-trick Michała Kucharewicza!!!

24.04.2016  o godz 16.00 w Kuźnicy rozegrany został mecz pomiędzy Pograniczem Kuźnica i Sudovią Szudziałową-3:2(2:0)

Były to derby powiatu sokólskiego. Rywalizacja na boisku o lepszą drużynę w regionie przyniosła kibicom wiele emocji . Mecz przez całe spotkanie był zacięty przerywany faulami(9 żółtych kartek: Pogranicze- 4, Sudovia-5). Kibice zobaczyli też popis genialnego obrońcy Pogranicza Kuźnica Michała Kucharewicza, który popisał się hat- trickiem . Rozpoczął festiwal strzelania już w 15 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Łukasza Śliwy piłkę do siatki skierował,,Kuchar". W 25 minucie kolejny rzut rożny i ponownie gol Michała Kucharewicza. Wynik na 3 do 0 mógł podwyższyć Andrzej Ardziewicz lecz nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Mecz do końca pierwszej połowy całkowicie był kontrolowany przez drużynę Pogranicze Kuźnica. Po zmianie stron mecz się wyrównał. Było kilka niepotrzebnych fauli i kartek po których gorąco było pod bramką Pogranicza. Zmiany w 60 minucie dwóch ukaranych żółtymi kartkami obrońców Pogranicza uspokoiło grę.  Niestety tylko do 70 minuty . W polu karnym Pogranicza został faulowany zawodnik Sudovi i Łukaszewicz z 11 metrów pewnie pokonał bramkarza Pogranicza. Sudovia Szudziałowo uwierzyła, że może zdobyć choćby jeden punkt, atakowała i po pięknym strzale w 75 minucie Jagielskiego wyrównała. Na trybunach ucichło.  Do 90 minuty to pod jedną to pod drugą bramką było nerwowo.  W doliczonym czasie gry rzut wolny dla Pogranicza, do piłki podchodzi Michał Kucharewicz, który przepięknym strzałem z 20 metrów pokonał bramkarza. Znów zapanowała euforia na trybunach. ,,Kuchar" stał się bohaterem niedzielnego spotkania w Kuźnicy. Po kilku minutach sędzia zakończył mecz.

Pogranicze Kuźnica- Sudovia Szudziałowo=3-2(2-0)

Bramki: Michał Kucharewicz -15,25,90(Pogranicze) - Łukaszewicz 70 (k), Jagielski 75

Skład: Masłowski, Kucharewicz M, Fiedorowicz W, Żabicki M, Rekieć, Słoma E(  60, Kucharewicz Sz), Tochwin R( 60, Ardziewicz D),Słoma P, Mikłasz A, Śliwa ,Ardziewicz A( 70, R Fiedorczyk)