Wszyscy czekają na pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej

Już jutro drużyna seniorów Pogranicze Kuźnica zagra na własnym boisku z Sudovią Szudziałowo. Będą to kolejne derby powiatu sokólskiego.

Pogranicze po rozegraniu dobrego meczu w Krynkach (1-1)  czeka kolejne trudne spotkanie z Sudovią, która zajmuje nieoczekiwanie wysokie 4 miejsce w lidze okręgowej. Będzie to bardzo ważny mecz, który wpłynie na układ w  tabeli. Tylko 3 punkty zdobyte przez Pogranicze pozwolą na spokojne przygotowywanie się do następnych meczów i poprawienie miejsca w tabeli (obecnie 10 miejsce).

W rundzie jesiennej mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się wynikiem 2-1 dla Sudovi Szudziałowo. To idealny moment na zrewanżowanie się i osiągnięcie korzystnego wyniku na własnym stadionie.

Zapraszamy wszystkich na mecz, który odbędzie się 24.04.2016 o godzinie 16.00 przy ulicy Kościuszki  w Kuźnicy.