Zdjęcia z meczu Pogranicze Kuźnica- BKS Jagiellonia Białystok

Pogranicze Kuźnica - BKS Jagiellonia Białystok 0:0

- To był ciężki mecz, ze względu na pogodę. Zespół z Białegostoku nieźle grał w piłkę. Remis jest zasłużony, choć z sytuacji my wypadliśmy lepiej. Ernest Słoma trafił w poprzeczkę, doskonałe okazje mieli Łukasz Śliwa i Przemek Słoma. Niestety, nie wykorzystaliśmy tego. Próbowaliśmy do samego końca strzelić bramkę, ale się nie udało. Cóż, jeżeli nie da się rady wygrać, to przynajmniej się remisuje. Chłopacy włożyli dużo siły w to spotkanie. Z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej, stajemy się drużyną. Wszystko jest na dobrej drodze, byśmy się utrzymali. Nad strefą spadkową mamy siedem punktów przewagi - mówi Przemysław Masłowski, trener Pogranicza.

Jego drużyna zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli „okręgówki”, ma w dorobku 27 punktów. Kolejny mecz Pogranicze rozegra na wyjeździe, mierząc się z Narwią Choroszcz.

źródło: isokolka.eu