Pogranicze Kuźnica- Kora Korycin

Pogranicze Kuźnica- Kora Korycin=3-1(2-0)

bramki:Pogranicze-Kamil Korycki 5', Piotr Andrzejewski 15',70'

Derbowy mecz powiatu sokólskiego pomiędzy drużynami Pogranicze Kuźnica i Kory Korycin rozgrywany był na dobrym poziomie. Drużyna Pogranicza od samego początku spotkania zepchnęła rywali do obrony  i już w 5 minucie Kamil Korycki precyzyjnym strzałem w prawy dolny  róg bramki umieścił piłkę w siatce.W 15 minucie kolejny szybki atak i napastnik Piotr Andrzejewski podwyższył wynik na 2-0. Wynik do przerwy nie uległ zmianie, obydwie drużyny stworzyły po kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Po zmianie stron w 48 minucie Kora po ładnej akcji i błędzie w ustawieniu obrony Pogranicza zdobywa kontaktową bramkę, mecz zrobił się nerwowy . Przemysław Masłowski (bramkarz-trener ) Pogranicza Kuźnica swoją kapitalną interwencją uratował Pogranicze  przed stratą bramki tzw ,,setką''. Swoimi dobrymi interwencjami i podpowiedziami trenerskimi z pola karnego zmotywował  w drużynie dodatkową energię i zaangażowanie. Od 60 minuty ciągłe ataki z prawej strony Andrzeja Ardziewicza i Piotra Andrzejewskiego siały postrach drużyny z Korycina. Jeden z nich przelobowaniem bramkarza w 70 minucie wykorzystał (,,Andżela'') Wynik spotkania mógłby być dużo wyższy jednak kilka dogodnych sytuacji nie wykorzystali zawodnicy Pogranicza. W 90 minucie sam na sam z bramkarzem Kory wychodził Przemysław Słoma(Pogranicze) po którego strzale poza polem karnym w niedozwolony sposób obronił bramkarz gości(ukarany czerwoną kartką). Po nie wykorzystanym stałym fragmencie gry sędzia zakończył dobry ,emocjonujący mecz.