Porażka w Krynkach

UM Krynki - Pogranicze Kuźnica 2:0 (0:0) Bramki: Szymanowicz P. 47, Jurczenia M. 53

Zasłużone zwycięstwo Krynek. Nasi rywale byli lepsi. Jest mi bardzo wstyd za to, co zaprezentowała dzisiaj moja drużyna. Ja rozumiem, że jest ciepło, że jest weekend, że ktoś chce wyjechać, że w tygodniu nie trzeba trenować, bo lepiej odpoczywać sobie nad wodą, ale potem są właśnie tego efekty. Wychodzimy na mecz, żeby popatrzeć na murawę, kopnąć dwa razy piłkę i wrócić do domu. A czy wygramy, czy przegramy - to nie ma znaczenia. Tak wyglądał dziś mój zespół. Jeśli nie weźmiemy się w garść i nie zaczniemy trenować, to będzie tak do końca rundy wyglądało. Dopóki wszyscy nie zrozumieją, że na boisku się gra, a nie gada, to będą takie efekty - nie kryje rozgoryczenia Przemysław Masłowski, trener Pogranicza.