Porażka Pogranicza Kuźnica z Piastem Białystok.

W sobotę  07.05.2017 r na bocznym boisku przy Słonecznej w Białymstoku Piast Białystok wygrał z Pograniczem Kuźnica - 6:2(3:0).https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/piast-bialystok,pogranicze-kuznica,1552252.html Mecz mógł się podobać. Drużny zagrały bardzo ofensywnie, stwarzając wiele sytuacji do zdobycia gola. Piast Białystok wykorzystał  aż sześć okazji i zasłużenie wygrał mecz, grając mądrą i szybka piłkę. Niemniej jednak trzeba pochwalić piłkarzy Pogranicza Kuźnica za otwarty futbol. W niektórych fragmentach gry, momentami byliśmy lepsi. Jednak to Piast okazał się skuteczniejszy i zasłużenie wygrał mecz. Porażka po honorowych i bramkach Konrada Jelskiego i Pawła Szody pokazała że można grać z bardziej doświadczonymi drużynami jak równy z równym i na wysokim poziomie.