Wysokie zwycięstwo Pogranicza Kuźnica, hat- trick Konrada Jelskiego.

Pogranicze Kuźnica rozbiło u siebie UM Krynki 5-1 (2-0) w sobotnim meczu 16 kolejki Podlaskiej Klasy Okręgowej gr II. Na stadionie przy ul. Kościuszki, hat - trickiem popisał się Konrad Jelski, który rozegrał kapitalne spotkanie.

Festiwal strzelecki Konrad Jelski rozpoczął w 26 minucie. Ładnym strzałem z 15 metrów pokonał bramkarza gości. Pogranicze po strzeleniu bramki zaczęło grać ofensywnie i w 32 minucie Konrad podwyższył na 2-0. Była to bardzo ładna akcja całego zespołu. Pierwsza połowa mogła się podobać kibicom. Obie drużyny stwarzały sytuacje podbramkowe. W 54 minucie pięknym podaniem popisał się Adam Mikłasz, który wrzucił sprytnie w pole karne futbolówkę, do której doszedł Konrad Jelski. Tym samym Jelski podwyższył wynik meczu na 3-0. Pogranicze cały czas grało mądrze i w 70 minucie Andrzej Ardziewicz zwiększył wynik na 4-0. W końcówce meczu, drugą żółtą kartkę otrzymał nasz obrońca -  Rafał Łazewski. UM Krynki wykorzystało ten fakt i zdobyło kontaktową bramkę w 80 minucie. W doliczonym czasie po zablokowaniu strzału piłkarza z Krynek przez obrońcę Pogranicza, piłkę przejął Paweł Szoda, który przebiegł sam przez  pół boiska i z łatwością pokonał brakarza podwyższając wynik na 5-1. Ambitna gra Pogranicza przy nieobecności kilku podstawowych zawodników napawa optymizmem przed kolejnymi meczami.