Sparing Pogranicze Kuźnica- Biebrza Goniądz

W niedzielne popołudnie odbył się drugi sparing Pogranicze Kuźnica - Biebrza Goniądz. Mecz odbył się przy padającym śniegu i chłodzie. Obie drużyny w pierwszej połowie grały ofensywnie, stwarzając wiele sytuacji podbramkowych. Jedną z nich w 15 minucie wykorzystał - po koszmarnym błędzie Przemysława Masłowskiego(wyślizgnęła się piłka z rąk) - zawodnik Biebrzy Goniądz Mateusz Purta. Drużyna Pogranicza pokazała, że można stwarzać sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Po ładnych akcjach oddaliśmy w pierwszej połowie 7 strzałów w tym dwa Dariusza Ardziewicza, które można zakwalifikować jako tzw ,,setki". Drużyna Biebrzy także przeprowadziła kilka ciekawych akcji zakończonych strzałami. W pierwszej połowie przetestowaliśmy dwóch nowych graczy Macieja Sołeckiego i Łukasza Śliwe.

Druga połowa to zmiany zawodników i nowe ustawienia Pogranicza. Biebrza grała ciągle pierwszym składem, co widać było na boisku, na którym oddała kilka strzałów i przeważała. Tylko dzięki bardzo dobrej postawie Macieja Jarocia Pogranicze nie straciło drugiej bramki. Było dużo walki, nieczystej gry i fauli Kilka razy próbowaliśmy przeprowadzać kontrataki niestety nieskutecznie. Mimo porażki 0-1 działacze i trener są zadowoleni. Drużyna pokazała, że można walczyć z drużyną 4 ligową jak równy z równym.