Sparing Pogranicze Kuźnica-Sparta Augustów

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy w tym roku sparing Pogranicze Kuźnica -Sparta Augustów. Rozegrany został na sztucznej nawierzchni, dzięki czemu można było przetestować różne warianty taktyczne. Przetestowano także dwóch nowych zawodników.Drużyna Pogranicza próbowała przez większość meczu rozgrywać atak pozycyjny. Niestety środkowi obrońcy i pomocnicy Sparty umiejętnie je rozbijali. Popełniliśmy kilka błędów w defensywie, a dwa z nich wykorzystał w 9 i 57 minucie Łukasz Sobolewski zawodnik Sparty Augustów.Niemniej jednak na tle Sparty Augustów lidera podlaskiej klasy okręgowej grupy II wyglądało to całkiem nieźle.Widać, że zespół z Augustowa to nieprzypadkowy lider, który zaprezentował kilka ciekawych akcji i zasłużenie wygrał mecz.Pierwszy sparing pokazał, że trzeba jak najszybciej wyeliminować błędy i zapomnieć o porażce.