Trening na - „Moje boisko – ORLIK 2012” Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sokółce, Osiedle Zielone 2

Dzisiaj w godzinach wieczornych odbył się trening na  na - „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce, Osiedle Zielone 2. Był to ostatni trening w tym tygodniu przed meczem : Pogranicze Kuźnica - Sparta Augustów. Warunki były zimowe, ale udało się przeprowadzić trening ( przygotowanie wydolnościowe )

Zapraszamy wszystkich na mecz, który odbędzie się w sobotę 13.02.2016 r. o godz 14.00 na sztucznej nawierzchni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, przy ul. Mariańskiej 31.