Sparing Pogranicze Kuźnica- UM Krynki zostanie rozegrany w niedzielę 20.03.2016 r o godz 16.00 na sztucznej nawierzchni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, przy ul. Mariańskiej 31.

Po bardzo udanych przygotowaniach Pogranicza Kuźnica do rundy wiosennej podlaskiej klasy okręgowej gr II, przyszedł czas na ostatni mecz sparingowy z UM Krynki. Pogranicze Kuźnica jest od 5 meczów niepokonane, co niezmiernie cieszy przed rundą rewanżową. Bilans 4 zwycięstwa ,1 remis, 2 porażki, bramki 7-6. Styl i jakość gry Pogranicza uległ zdecydowanej poprawie w porównaniu z rundą jesienną. Mamy nadzieję na podtrzymanie dobrej passy w meczu z Krynkami.

Drużyna UM Krynki występuje tak jak Pogranicze w okręgówce i zajmuje 5 miejsce po rundzie jesiennej: fhttp://pogranicze.futbolowo.pl/tabela-1

W rundzie jesiennej Pogranicze Kuźnica przegrało z UM Krynki = 0 - 1

Sparingi UM Krynki:

KS II Michałowo - UM Krynki 3:3 (1:1)
Bramki: Harasimczuk, Kazberuk, Sawicki - Jurczenia M., Kasacki K., Szymanowicz Ł.

Sudovia Szudziałowo - KS UM Krynki 1:0

Sokół 1946 Sokółka - KS UM Krynki 5:0

UM Krynki - Gryf-Czarni Gródek 2:0
Bramki: Griń, Jurczenia

LZS Narewka - UM Krynki 3:4 (1:0)
Bramki: Lasota x3 - Griń M. x2, Szymanowicz Ł., Gdyszyński P

Zapraszamy wszystkich na mecz, który zostanie rozegrany 20.03.2016 o godz 16.00 na sztucznej nawierzchni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, przy ul. Mariańskiej 31.