Wspaniała passa Pogranicza Kuźnica

W dniu 20.03.2016 r o godz 16.00 na sztucznej nawierzchni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, przy ul. Mariańskiej 31. odbył się sparing pomiędzy Pogranicze Kuźnica - KS UM Krynki.

Pogranicze wygrało mecz z KS UM Krynki zasłużenie: 3 -1(2-0)

Bramki:Pogranicze Kuźnica- Ardziewicz Dariusz - 3 minuta, Słoma Ernest - 43 minuta, Słoma Bogdan - 70 minuta

UM KS Krynki- Szymanowicz Paweł - 50 minuta

Pogranicze Kuźnica z meczu na mecz pokazuje coraz ciekawszą , ładną dla oka grę. Mimo braku 7 podstawowych graczy wygraliśmy zasłużenie 3-1. Przez cały mecz Pogranicze kontrolowało spotkanie. Stworzyliśmy dużo ciekawych akcji. Żeby nie 2 słupki i poprzeczka wynik mógłby być dużo wyższy.  Bardzo udane sparingi Pogranicza pozytywnie prognozują przed rundą wiosenną. Bilans 5 wygranych, 1 remis, 2 porażki, bramki 10-7