Turniej orlików w Kuźnicy

W piątek trzynastego o godz 16.00 na  boisku Zespołu Szkół w Kuźnicy został rozegrany turniej orlików z udziałem drużyn: Pogranicze Kuźnica, Podlasiak Knyszyn, Czarni Czarna Białostocka. Były to zmagania  w  PZPN E1 Orlik "Grupa L".

Pogranicze Kuźnica na wiosnę odniosło swoje pierwsze zwycięstwo pokonując Podlasiaka Knyszyn 6 - 1. Festiwalem strzeleckim popisał się 8 latek Jakub Borys zdobywając 4 bramki. W drugim meczu chłopcy z Kuźnicy musieli uznać wyższość drużyny z Czarnej Białostockiej.

Pogranicze Kuźnica przez cały turniej było wspierane przez wspaniałe kibicki- koleżanki z klasy, kolegów ze szkoły oraz rodziców.  Przy ładnej pogodzie i wspaniałym dopingu można było zobaczyć, aż 20 bramek zdobytych w 3 meczach turniejowych. Niewątpliwie kuźnicka młodzież pokazała prawdziwego ducha sportowego. Widać, że młodzi ludzie wkładają całe serce w piłkę nożną i warto w nich inwestować. Przede wszystkim poprzez poprawienie infrastruktury obiektów sportowych w Kuźnicy.

Wyniki :

Pogranicze Kuźnica - Podlasiak Knyszyn =  6 -1