Turniej żaków w Kuźnicy - duże emocje i wspólna zabawa.

W niedzielę 15.10.2017 r. w Kuźnicy na stadionie przy Kościuszkio godz13.00 został rozegrany turniej piłki nożnej żaków.

Wzięło w nim udział tak jak w poprzednich edycjach 4 drużyny: Pogranicze Kuźnica, Falcon Sokółka, Falcon II Sokółka i Czarni Czarna Białostocka. Słoneczna pogoda zgromadziła na trybunach dużo kibiców. W rozegranych na dwóch boiskach meczach nie brakowało emocji.Na murawie była rywalizacja w połączeniu z zabawą, emocje i uśmiech dzieci.Wrażenia z rozegranego turnieju pozostaną długo w pamięci wszystkich obecnych na stadionie w Kuźnicy.

Pogranicze Kuźnica zaprezentowało się bardzo dobrze wygrywając dwa mecze i jeden remisując. Po trzech rozegranych turniejach żacy Pogranicza zajmują drugie miejsce. Kolejny turniej zostanie rozegrany w Czarnej Białostockiej (21.10.2017 godz 10.00) Zapraszamy do kibicowania.

Wyniki turnieju:

Pogranicze Kuźnica- Falcon II Sokółka= 2-1