Pogranicze Kuźnica- Gryf - Czarni Gródek= 6-2

W niedzielę 29.04 2018r. w Kuźnicy przy Kościuszki został rozegrany mecz seniorów PZPN podlaskiej klasy A gr. 3 . Była to 9 kolejka rozgrywek. Piłkarze Pogranicza  prowadzeni przez Zdzisława Sidorowicza rozegrali doskonały mecz  wygrywając z Gryfem - Czarni Gródek 6-2.  Udanie zrewanżowali się drużynie Gródka za jesienną wysoką porażkę.

Mecz dla Pogranicza zaczął się fatalnie. Po 32 minutach  było 0-2 dla Gródka. Mogło by się wydawać że piłkarze z Kuźnicy nie podniosą się . Jednak bramki Bartosza Bobowika i Konrada Jelskiego  w końcówce pierwszej połowy dały nadzieje na zwycięstwo.

Po zmianie stron całkowita dominacja gospodarzy, którzy już w 46 minucie doprowadzają do prowadzenia- gol Bartosza Bobowika .  Bartek popisał się jeszcze klasycznym hat trickiem i zdobył jeszcze kolejne 2 bramki . W końcówce wynik meczu na 6-2 dla Pogranicza ustalił Gabriel Gryko.

Trzeba zaznaczyć że wysoko notowana drużyna z Gródka zajmująca obecnie 3 miejsce i walcząca o awans do okręgówki nie pokazała wysokiego poziomu. Piłkarze z Kuźnicy znacznie utrudnili im sen o awansie. Czy w następnej kolejce zawodnicy Pogranicza grając z wiceliderem Supraślanką Supraśl  na wyjeździe znów pokrzyżują aspiracje awansu dla Supraśla.

Mecz w Supraślu zostanie rozegrany w niedzielę 06.05.208 godz 14.00. Zapraszamy do kibicowania.