Turniej PZPN żaków w Kuźnicy

W sobotę 28.04.2018 r. o 10.00 w Kuźnicy został rozegrany pierwszy turniej półfinałowy żaków w ramach rozgrywek  PZPN . Żacy grają w rozgrywkach  systemem turniejowym każdy z każdym . W ,, grupie C'' grupy 3 oprócz Pogranicza Kuźnica występują drużyny : Falcon Sokółka, AP Wigry Suwałki i  AP Wigry II Suwałki. Każda z wymienionych drużyn musi zorganizować turniej jako gospodarz.  Rozegrany turniej w Kuźnicy uatrakcyjnił  nagłośnieniem i jako spiker Pan Andrzej Borys, sędziowaniem pan Stanisław Rak.  Dzieci rozegrały swoje mecze w fajnej atmosferze i  przy dobrej pogodzie.

Pogranicze Kuźnica zdobyło swój pierwszy punkt remisując z Falconem Sokółka=1-1.  Niestety mecze z drużynami z Suwałk przegrali:  0-1 z AP Wigry II i 0-12 z AP Wigry. Chłopcy z Kuźnicy mogli się wiele nauczyć od rówieśników z drużyny Wigier Suwałki,która prowadzona jest profesjonalnie i  rozgrywa w turniejach międzynarodowych mecze min. z drużynami tj :Juventus Turyn, Zenit Sankt Petersburg czy Dynamo Moskwa.

Kolejny turniej rozegrany zostanie w Sokółce 05.05.2018 o godz 10.00 na boiskach OSIR . Zapraszamy do kibicowania.